VÝUKA ANGLIČTINY PRO STUDENTY :

     Individuální  výuka  většinou  probíhá podle látky, kterou student(ka) zanedbal(a) a následně probíráme látku, kterou student probírá ve škole. Většinou se zaměřujeme na slovíčka a právě probíranou gramatiku. Výhodou této výuky je to, že student musí reagovat celou vyučovací hodinu, jelikož je s učitelem samo a ne ve škole, kde při větším počtu studentů se na každého studenta jednotlivě dostane minimum času. S touto metodou máme úspěchy a většinou student když nezůstane alespoň na své dobré známce, tak většinou známku ve škole zlepšíme.

     U studentů, kteří mají  před MATURITOU se nejlépe hned od počátku posledního tj. 4. ročníku střední školy zaměříme na doučení zameškané látky. Následně procvičujeme maturitní testy kompletně (testy od Cermat) tedy poslech, čtení, gramatika a také probíráme jednotlivá maturitní témata (slovní přednes každého téma ..... Prague, The Czech Republic, London, English speaking countries, Health, My family, Housing ............). Doposud všichni naši studenti zvládli maturitu z angličtiny na známku nejhůře za 2.

     Pokud je student v angličtině nadprůměrné, je možno přidat i konverzaci na vyšší úrovni i dle zájmů studenta (sport, filmy, hry, auta, zvířata .......). V další fázi je možné i čtení knížek nebo sledování krátkých videošotů v angličtině.

 

 

 

TOPlist